Kredyt FCA Bank

 

Jeśli zależy Ci na prostym finansowaniu, Kredyt w FCA Bank jest najwygodniejszym rozwiązaniem. Szanujemy Twój czas, dlatego stworzyliśmy uproszczone procedury, nie wymagające urzędowych zaświadczeń. Ponżej kilka informacji, o których powinieneś wiedzieć o kredycie:

 

Okres kredytu: od 6 do 96 miesięcy

  • Okres kredytu: od 6 do 96 miesięcy
  • Raty: równe lub malejące

Stałe lub zmienne oprocentowanie kredytu

  • Oprocentowanie: stała lub zmienna stopa procentowa do wyboru przez Klienta
  • Waluta: PLN

Wpłata własna już od 0% wartości samochodu

  • Wpłata własna już od 0% wartości pojazdu
  • Spłata kredytu może być zabezpieczona cesją praw z polisy AC i zastawem rejestrowym lub cesją praw z polisy AC i przewłaszczeniem na zabezpieczenie

 

Zabezpieczenia

 

Zabezpieczenia kredytu dla osób fizycznych

Osoby fizyczne, nie prowadzące działalności gospodarczej:

  • W zależności od wysokości udziału własnego w cenie zakupu samochodu: cesja praw z polisy AC i zastaw rejestrowy lub cesja praw z polisy AC i przewłaszczenie na zabezpieczenie.

 

Zabezpieczenia dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki osobowe:

  • W zależności od wysokości udziału własnego w cenie zakupu samochodu: sądowy zastaw rejestrowy na kredytowanym samochodzie i cesja praw z polisy AC lub przewłaszczenie na kredytowanym samochodzie z warunkiem zawieszającym i cesja praw z polisy AC.

 

Zabezpieczenia kredytu dla osób prawnych

Osoby prawne i jednostki organizacyjne nie prowadzące działalności gospodarczej:

  • W zależności od wysokości udziału własnego w cenie zakupu samochodu i okresu kredytowania: sądowy zastaw rejestrowy na kredytowanym samochodzie i cesja praw z polisy AC lub przewłaszczenie na kredytowanym samochodzie z warunkiem zawieszającym

 

 

 

 

 

 

Leasing

 

Indywidualne i elastyczne podejście oraz dotychczasowe doświadczenia umożliwiają spółce dostosowanie oferty do potrzeb każdego Klienta, uwzględniając specyfikę prowadzonej przez niego działalności. Spółka oferuje leasing operacyjny na okres od 23 do 59 miesięcy z minimalnym czynszem inicjalnym już od 0%. W FGA Leasing istnieje możliwość wliczenia ubezpieczenia samochodu AC/OC/NW ubezpieczeń spłaty leasingu Bezpieczny Kredyt oraz Ubezpieczeń GAP i RTI w miesięczne raty leasingowe. W każdym momencie trwania umowy Klient może przełożyć miesięczną spłatę raty leasingowej bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów - suma spłat i odsetek pozostaje na pierwotnym poziomie. Rata zostaje przesunięta na koniec okresu leasingowania. Możliwość elastycznej spłaty jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć większą kontrolę nad środkami płatniczymi.

 

Leasing Fiat Professional Ganinex Gazda Group

 

Kalkulacja finansowania

 

 

Zamów rozmowę
*
*
*
*

 

 

 

 

Katarzyna Matusiak doradca ds. finansowania Fiat Professional Ganinex Gazda Group

Katarzyna Matusiak
Doradca handlowy

tel. 607 111 363
k.matusiak@ganinex.com