Oryginalne akcesoria

 

Wiadomo, że samochody dostawcze powstają po to, by służyć osobom pracującym i muszą spełniać wszelkie potrzeby tych, którzy wykorzystują pojazd jako narzędzie codziennej pracy. Fiat Professional jest partnerem dla firm już od 1974 roku i oferuje szeroką gamę modeli, dla których Mopar® stworzył specjalne linie akcesoriów, które jeszcze bardziej zwiększają ich funkcjonalność i użyteczność. Mowa o hakach holowniczych, bagażnikach, mocowaniach ładunku, rolkach załadunkowych, składanej drabince i wielu innych akcesoriach: wystarczyć sprecyzować swoje potrzeby i zaufać marce Mopar®, aby własny Fiat Professional stał się towarzyszem pracy nie tylko niezbędnym, ale i niezastąpionym.

 

Oryginalne akcesoria Fiat Professional

 

 

 

 

 

Oryginalne części zamienne

 

Tylko ci, którzy naprawdę znają każdy szczegół i komponent samochodu są w stanie troszczyć się o niego kompleksowo. To właśnie dlatego oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar®  pozwalają zachować niezawodność, komfort i osiągi takie, jak w chwili opuszczenia fabryki.

Oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar® są idealnym rozwiązaniem dla napraw i konserwacji samochodu, ponieważ przestrzegają tych samych specyfikacji, które są stosowane w produkcji seryjnej.
Doskonała sprawność, estetyka i maksymalne osiągi aerodynamiczne i charakterystyki konstrukcyjne oryginalnych części blacharskich gwarantują doskonałą integrację zapewniająca bezpieczeństwo

 

 

 

Oryginalne części zamienne Fiat Professional